Slapukai

Kaip ir dauguma įmonių, LegalTip UAB savo interneto svetainėje www.legaltip.lt renka statistinius duomenis apie svetainės lankytojus, siekiant įvertinti kiek lankytojų apsilanko svetainėje, kokius jos puslapius lanko, kiek juose užtrunka ir pan.

Apsilankę mūsų svetainėje, Jūs išreiškiate sutikimą su mūsų Slapukų politika (įskaitant slapukų išsaugojimą Jūsų įrenginyje, naudojančiame interneto ryšį).

Kas yra slapukai?

Tai mažos tekstinis dokumentas, kuris įrašomas Jūsų įrenginyje iš interneto tinklapio, kad tinklalapio administratorius (mūsų atveju – Google Sites) galėtų matyti Jūsų veiklą mūsų svetainėje ir teikti mums statistinius duomenis. Slapukai registruoja Jūsų lankymąsi anonimiškai, atpažįstant Jus tik pagal Jūsų įrenginį ir IP adresą.

Šie slapukai naudojami vertinti bendrą vartotojų kiekį, neidentifikuojant atskirų vartotojų, todėl jie neleidžia tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės informacijos. Slapukus galima išjungti, tačiau tokiu atveju kai kurios tinklalapio funkcijos gali neveikti.

Kodėl tai svarbu?

Norime įvertinti, kokios mūsų paslaugos Jums yra aktualiausios, vertinti mūsų puslapių populiarumo ar nepopuliarumo priežastis ir gerinti Jūsų patirtį puslapyje (informacijos pasiekiamumą, išsamumą ir kt.).

Pabrėžiame, kad visa svetainėje surinkta informacija per įrankius Google Analytics ar per Facebook (https://www.facebook.com/legaltip.lt/) yra anoniminė ir LegalTip jos niekam neperduoda.

Norite atsisakyti slapukų?

Jūs turite teisę jų atsisakyti. Kokie galimi būdai:

  1. Jei naudojate Chrome naršyklę, atsisakyti galite tokiu būdu >>

  2. Jei naudojate Internet Explorer naršyklę, atsisakyti galite tokiu būdu >>

  3. Jei naudojate Firefox naršyklę, atsisakyti galite tokiu būdu >>

  4. Jei naudojate Safari naršyklę, atsisakyti naudojant Mac >> arba iOS >>

  5. Jei naudojate kompiuterį, slapukus gali ištrinti tokiu būdu: paspauskite vienu CTRL+SHIFT+DELETE vienu metu. Atidarę meniu, Jūs galite ištrinti slapukus išsaugotus Jūsų kompiuteryje bei pakeisti slapukų naudojimo nustatymus.

  6. Taip pat galite mūsų puslapyje naršyti privačiu režimu, kurį pabaigus tos sesijos duomenys iš Jūsų įrenginio bus ištrinti. Plačiau apie Privatų (incognito) režimą >>

Kokius slapukus naudojame?

Naudojame tik žemiau nurodytus trečiųjų šalių (Google, Inc. įrankių Googel Analytics, Google Adwords ir Facebook, Inc.) slapukus. Kitų slapukų nenaudojame.

Puslapio lankomumo vertinimo slapukai (Google Analytics)

Šie slapukai padeda įvertinti svetainės lankomumą: kokių naršyklių ir įrenginių apsilankote, kiek laiko praleidžiate svetainėje, iš kokio regiono, miesto esate, kokia Jūsų naršyklės kalba, Jūsų lytis, amžiaus grupė ir kt.

Šiems nuasmenintiems statistiniam duomenims rinkti naudojame Google Analytics (skaityti lietuvių kalba), taip pat konkrečias nuostatas, kokie konkrečiai slapukai gali būti naudojami per šį įrankį galite peržiūrėti čia >> (anglų kalba)

Mūsų puslapio Facebook verslo paskyroje lankomumą

Šie slapukai padeda įvertinti, mūsų Facebook puslapio lankomumą, jo / reklamų efektyvumą. Reikšmė: turinio valdymo ir statistiniais tikslais.

Per Facebook puslapį prieinama nuasmeninta informacija: puslapio lankomumas, mūsų pranešimus sekančių asmenų kiekis; asmenų, kuriuos pasiekia puslapio / reklamos turinys skaičius ir jų veiksmai (dalinasi, paspaudžia 'patinka', kt.); naujų sekėjų skaičius, Jūsų pasiskirstymas pagal lytį, miestą, valstybę, naršyklės kalbą. Daugiau >> (anglų kalba)

Susistemintus svetainės lankomumo ar reklamuojamų puslapių reklamos veiksmingumo susistemintą informaciją gali peržiūrėti tik LegalTip administracija ir Google, Inc. / Facebook, Inc.

Google Analytics įrankius valdo ir prižiūri Google Inc., ji turi prieigą prie statistinių duomenų, kuriuos surenka šie įrankiai. Google Inc. yra suderinusi ir patvirtinusi dokumentus, taip pat yra atlikusi įvairius techninius ir IT pakeitimus (atnaujinusi saugumo protokolus, įrankių nustatymus ir turimas funkcijas) siekiant suderinti teikiamas paslaugas su Bendrojo duomenų apsaugos protokolo ir kitų Europos Sąjungos teisės aktų įpareigojimus, susijusius su duomenų apsauga.

Facebook, Inc. ėmėsi veiksmų, siekiant suderinti savo veiklą su Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatomis. Plačiau apie atliktus veiksmus ir įsipareigojimus >> (anglų kalba)

Visi mūsų naudojami įrankiai, įkaitant ir pačią svetainę, yra apsaugoti Google įdiegtais ir naudojamais saugumo protokolais.

Kaip ilgai saugome duomenis?

Statistinius, nuasmenintus, duomenis, gautus per Google Analytics, saugome 14 mėn., o patys slapukai saugomi priklausomai nuo konkretaus slapuko: kai kurie ištrinami iškart Jums baigus naršyti, kai kurie kaupiami kelias minutes, dienas, mėnesius. Plačiau >> (Google)

Jūs turite teisę išjungti slapukus (kaip nurodyta aukščiau).

Paskutinį kartą atnaujinta 2020.06.01

Į Privatumo politika